תוכנית לימודים שנתית (תל"ן)

התוכנית שלנו מספקת חזון חינוכי מקיף וחדשני לתלמידות ולתלמידים.
באמצעות שילוב של עולם הכושר הגופני והמחשבים , אנו יוצרים אצל התלמידים השקפת עולם חדשה על הצורך בשילוב ופיתוח היכולות הקיימות אצלם, וכיצד להביא אותם לידי ביטוי בדרך מעשית ויצירתית.

מה בתוכנית?

בתי ספר יסודיים

תוכנית "מוח וכוח" באה במטרה להעביר מסר וללמד את הילדים על חשיבות השילוב בין תזונה וספורט לבין ידע טכנולוגי ויכולות קוגנטיביות.
כמו כן במהלך התוכנית הילדים ייחשפו למגוון תכנים מעשירים ויתנסו בבניית אימוני כושר ובהעברתם לחברי הכיתה.

למה ללמוד ולעשות כושר גופני?

אימון כושר לילדים יחזק את הביטחון העצמי ודימי הגוף אצל הילדים. בנוסף, יהווה את הבסיס ליציבה נכונה ומבנה גוף בריא. הפעילות הגופנית תנחיל אצל הילדים ערכים של שיתוף פעולה, סבלנות וסובלנות, שיקול דעת, עבודת צוות, שיוויוניות וקבלת האחר, מנהיגות אישית וחברתית ועוד...

חשיבה יצירתית ופתרון בעיות

היצירתיות היא פריצה ויציאה מתבניות, או במילים שמקובל לומר בהקשר הזה - "חשיבה מחוץ לקופסא". אחד הצדדים החשובים ביצירתיות היא היכולת לפתור בעיות ולפתח יכולות חדשות.

יכולת עבודה בצוות

גיבוש חברתי בין תלמידי הכיתה לצד פיתוח יכולות חברתיות. "כצוות אנו משלימים זה את זה וכל אחד מביא את הכישרונות שלו לטובת המשימה".


מנהיגות ועמידה מול קהל

"מנהיגות הינה היכולת להוביל אנשים לעבר היעד" דיבור מול קהל היא מיומנות חשובה מאוד, משום שהיא מאפשרת לנו להעביר את המסרים שלנו בצורה ברורה, מותאמת ומשכנעת, ובכך להשפיע, לשנות דעות וליצור חיבור עם הסביבה שלנו.

עובדות מבוססות מחקרית שחשוב שתכירו:

אתם בטח אומרים לעצמכם רעיון יפה. אבל איך?

בדרך חוויתית ומרתקת התלמידים ייקחו חלק בפעילויות ספורט שונות ומגוונות הכוללות חידות ומשימות מורכבות, יעבירו אימונים לחברי הכיתה, ישתתפו בדיונים מרתקים שירחיבו את השקפת עולמם ויאפשרו להם לחוות הצלחה בכל שלב בתהליך.
כמו כן, התלמידים יעברו שיעורים בתזונה נכונה, סוגי הספורט השונים, מה היא בינה מלאכותית וכיצד להיעזר בה ובטכנולוגיה המתפתחת.
כל אלו וכן תכנים נוספים שיעברו התלמידים במהלך השנה ינחילו אצלם ערכים של סבלנות וסובלנות, שיתוף פעולה ועבודת צוות, מנהיגות אישית וחברתית, בנוסף לשיפור היכולות הקוגניטיביות, מיומנויות חשיבה ותפקודים ניהוליים.

כל מה שנותר לכם הוא להצטרף אלינו ולחוות את הצלחת והתקדמות תלמידיכם.

Scroll to Top
× ליצירת קשר